Pedagogický sbor

Konzultační hodiny jednotlivých pedagogů naleznete zde.

Zástupce ředitele pro teoretickou výuku:
Ing. Vladislava Hrabětová, hrabetova@souuhelna.cz

Učitelé teoretické výuky
Beran Milan, Mgr., beran@souuhelna.cz
Buldakova Dušana, Ing., buldakova@souuhelna.cz
Kapinusová Miroslava, Ing., kapinusova@souuhelna.cz
Král Zdeněk, kral@souuhelna.cz
Krejčová Libuše, Ing., krejcova@souuhelna.cz
Paciga Jaroslav, Ing., paciga@souuhelna.cz
Popelka Lubomír, Mgr., popelka@souuhelna.cz
Pospíchal Ivan, PaedDr.,
Příkazský Jaromír, Mgr., prikazsky@souuhelna.cz
Sedlmajerová Marie, Mgr., sedlmajerova@souuhelna.cz
Stupňánek Zdislav, stupnanek@souuhelna.cz
Svobodová Irena, Mgr., svobodova@souuhelna.cz
Škultéty Dušan, Ing., skultety@souuhelna.cz
Šebestová Hana, Ing., sebestova@souuhelna.cz
Švaříček Vladimír, Ing., svaricek@souuhelna.cz
Talpa Jiří, Ing., talpa@souuhelna.cz
Vojtěch Jiří, Mgr., vojtech@souuhelna.cz
Vyskočilová Dana,Mgr.,

Zástupce ředitele pro odborný výcvik:
Ing. František Čech, cech@souuhelna.cz

Vedoucí učitelé odborného výcviku
Bystřický Petr, bystricky@souuhelna.cz
Dvořák Jaroslav, dvorak@souuhelna.cz

Učitelé odborného výcviku
Drobný Jiří, elektrikář silnoproud
Dufek Peter, zedník
Gonsorčík Zdeněk, gonsorcik@souuhelna.cz, autoelektrikář
Hudec Jiří, Svářečská škola
Jurásek David, zedník
Kluk Tomáš, instalatér
Krula Libor, instalatér
Lipold Lukáš, zedník
Marianek Miroslav ml., elektrikář silnoproud
Musiol Karel, karosář, Svářečská škola, musiol@souuhelna.cz
Polášek Libor, obráběč kovů
Sloboda Ladislav, truhlář
Stehlík František, tesař